Jak skutecznie leczyć grzybicę u dziecka?

Witam. Moje dziecko zaraziło się grzybica od świnki morskiej byliśmy u dermatologa pani dr przepisala maści (travogen i pimafucort, clotrimazolum).niestety nic nie pomaga leczenie trwa już 4 tygodnie. Czy jest antybiotyk doustny dla 5 letniego dziecka waży 18 kg bo nasza pani dermatolog twierdzi że nie a leczenie kremami nie pomaga.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się ze specjalista chorób zakaźnych. Pozdrawiam.