Jak sobie poradzić z tym uczuciem po śmierci taty?

Witam od śmierci mojego taty minelo 9.5 lat. Zmarł na rozległy zawał był alkoholikiem ,ale nie agresywnym mimo tego mama i babcia gdy byłam mała buntowaly mnie i chwali za zle uczynki kierowanew str taty jestem tego świadoma.. teraz mam 29lat i nadal z tym żyje mimo świadomości, starsze rodzeństwo mówiło mi o tym ,że tata rozumie .. I wie że jestem buntowana..do dziś płacze gdy nikt nie widzi nie umiem się z tym uporać. Dziś sama jestem mama nie postąpienigdy tak samo dzieci buntować nie będę mimo że się w tym małżeństwie dusze będę z mężemdla dzieci, wiem co to rozwód tym bardziej ,że dzieci w tata są opatrzone jak w obrazek ... Nie wiem jak sobie z tym poradzić..tak bardzo chciała bym to przeprosić

Dzień dobry,
Niestety problem jest zbyt złożony by udzielić na niego jednej dobrej porady przez internet. Doradzałabym Pani konsultację na żywo z psychologiem psychoterapeutą, gdyż prawdopodobnie pomocna mogłaby się okazać psychoterapia. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pani do specjalisty z pomocą którego przepracuje Pani swoje trudności.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/