Jak sprawdzić czy jestem obciążona genetycznie rakiem?

witam. Mam 18 lat. Podobno ktos w mojej rodzinie chorował na raka piersi. boje sie ze tez moge miec , czy w tym wieku moge gdzies to sprawdzic jakies badania? cokolwiek? jestem z cieszyna

Proszę udać sie na badanie do ginekologa w Cieszynie! Ja niestety nie jestem w stanie na odległość W-wa-Cieszyn zbadać Pani i Pani piersi!!! Przepraszam , zż