Jak uzupełnić brak zęba po usunięciu mleczaka?

Witam. Mam pytanie co do uzupełnienia zęba. Chodzi o to, że po usunięciu 5 mleczaka w dolnej czesci szczęki po lewej stronie nie wyrósł mi ząb stały. Jak moge uzupelnic ten ubytek jednego zęba ? Czy istnieje jakaś prosta metoda doklejenia sztucznego zęba do czwórki i szóstki i gdzie najlepiej to wykonać i jaka jest mniej wiecej cena takiego zabiegu? Dodam, że ten mleczak został usunięty około 8 lat temu. Chodzi tylko o względy estetyczne, nie mam problemu z rozdrabnianiem pokarmu. Pozdrawiam

Witam,

W większości sytuacji najlepszą metodą na uzupełnienie pojedynczego zęba to implant. Inne rozwiązanie to most. Dobór metody zależy od badania stomatologicznego, wywiadu chorobowego i wykonanych na badaniu zdjęć RTG. Wskazana konsultacja u lekarza dentysty w celu oceny warunków pod leczenie protetyczne i ustalenie planu leczenia. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski