Jak wygląda leczenie czerniaka?

Gdzie otrzymamy pomoc leczenia czerniaka złośliwego metodą systemową nawet opłacając kuracje bo na nfz nie ma co liczyć

Witam , pytanie jest zbyt mało dokładne , abym mógł udzielić autorytatywnej odpowiedzi! Leczeniem czerniaka jest jego wycięcie z odpowiednim marginesem! Nie wiem , co Pani rozumie pod pojęciem "kuracja"?!?! Proponuję spowodować skierowanie pacjenta do Centrum Onkologii w Krakowie jesli jest taka potrzeba!!! - tam - bez zbytnych oczekiwań bedzie On poddany odpowiednim , potrzebnym procedurom leczenia!!!!! z.żurawski