Jak wyleczyć wszawicę u 7-latki?

już drugi tydzień walczę z wszami u córki... co dwa dni przeglądam jej głowę cm po cm ;/ stosowałam różne preparaty i ręce mi opadły dzisiaj kiedy znowu znalazłam dorosłą wszę i nowe jaja ;( mimo że dwa dni temu wydawałoby się że zwalczyłam to cholerstwo... zastanawiam się ju nawet nas preparatem dla psów przeciwpchelnym fiprex :((( córka ma gęste długie do pasa włosy :((( ma 7 lat i już mi jest jej szkoda... męczy się ona i ja.... nie daję rady już...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oprócz zastosowania szamponów i innych środków zwalczających gnidy konieczne jest dokładne przejrzenie włos po włosie głowy.