Jak wyleczyć zapalenie brzegu powiek?

Od wielu miesięcy cierpię na zapalenie brzegów powiek. Byłam już u 3 specjalistów, miałam robiony wymaz z powiek, ale nic nie stwierdzono. Codziennie budzę się z powiekami piekącymi i spuchniętymi jak banie. Brzegi są bez przerwy zaczerwienione. Nie pomagają mi żadne krople, maści ani okłady. Proszę o pomoc.

Witam.za dużo lekarstw. Oczy nie lubią okladow ani ciepła ani ziolek. Powieki są bardzo cienkie i delikatne. Należy odstawić wszystko. Tylko pierwszy lekarz widział chorobę. Zmiana lekarza zaszkodziła oczom. Pani błąd. Czy były łuski? Czy wypadały rzęsy? Czy były strupki? Czy powieki byly cienkie suche i zaczerwiwnione?Czy pękają Pani kąciki ust? Czy zażywa Pani na osteoporozę? Jeżeli nie było tych rzeczy to ma Pani prawdopodobnie Meybomitis .nie wyleczy się korespondencyjnie. Pozdrawiam serdecznie