Jak wytrzymać z ojczymem, który faworyzuje swoją biologiczną córkę a przybraną nienawidzi ?

Jak wytrzymać z ojczymem który faworyzuje swoją biologiczną córkę a przybrana nienawidzi ?

Jest Pani w trudnej sytuacji. Ale takie sytuacje zdarzają się, niestety nie wszystkie osoby, które przysposabiają dzieci, są na to gotowe. Trzeba ten czas przetrwać. Powinna Pani skupić się na tym, co ważne i dobre w Pani życiu, a takich rzeczy na pewno jest dużo. Jeśli obecna sytuacja jest bardzo bolesna, przyda się terapia u psychologa.

Dzień dobry.

Nie napisała Pani, kto miałby z rzeczonym ojczymem wytrzymywać, ile lat mają córki (przybrana i biologiczna), dlatego trudno odnieść się do Pani zapytania.

Pozdrawiam.