Jak wyznaczyć termin porodu?

Wiatm, Ostatnia miesiączkę miałam 15.12.2013 mój cykl trwa 31 dni. Test robiłam 20.01.2014 i wyszedł pozytywny. Wizytę u lekarza mam umówiona na 13.02.2014 i zastanawiam się czy to nie za późno. Pani, która umawiała mi wizytę pytała o ostatni termin miesiączki i na tej podstawie wyznaczyła termin, ale będzie to już prawi 10 tydz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Spodziewany termin porodu to 23 września 2014 r. A propos wizyty to proszę się nie niepokoić. Jeśli nie będzie Pani miała żadnych niepokojących objawów to wizyta wyznaczona na 13 luty nie odbędzie się za późno.