Jak zniwelować silne zawirowania głowy po upadku?

Witam.W nd wieczorem miałem wypadek na rowerze.Skutek ,utrata przytomności na chwilę. Krótkotrwałe zanik pamięci odnośnie wypadku. Silne uderzenie w lewą skron.Rozciety luk brwiowy,silne stłuczenie oka,policzka.Silne obrzemnie lewej części twarzy i wrowienie po uderzeniu lewej części twarzy aż po lewą komorę nosa do połowy ust ktore po 2niach postępuje.Kolejnwgo dnia z rana silne zawirowania głowy.Za dwa dni lot do Polski.Zdarzenie miało miejsce w Szwecji.Jak postąpić ? Zdarzenie

Prawdopodobnie doszło do wstrząśnięcie błędnika. Wymagane manewry repozycyjne u neurloga lub laryngologa znających się na tych schorzeniach. Nie każdy laryngolog i neurolog umie je wykonać.