Jaką ilość chemii powinna przyjmować osoba po operacji usunięcia glejaka?

Mój tato przeszedł operację usunięcia glejaka. Miał/ma raka mózgu. Usunięto raka w całości. Dostaje chemie. Po 4 poczuł się źle. M.in. problemy z chodzeniem. Skoro raka usunięto po co aż tyle chemii? Ma dostać 6 dawek. Organizm jest osłabiony, przyplącze się infekcja ... organizm może nie wytrzymać. Jakby coś się zaczęło dziać dopiero wtedy mógłby znowu dostać chemię. Po co aż tyle? Tato może nie wytrzymać a wtedy nie zabił go rak tylko chemia. Był na kontroli - głowa czysta więc wynik bdb.

Witam!
Proszę zaufać lekarzom leczącym - ich wiedza i doświadczenie na pewno przewyższa wszelkie dostępne "Fora". Sprawa jest zbyt poważna, aby laicy dyktowali i wyznaczali metody postępowania zawodowcom!!!
Życzę cierpliwości i spokoju
W. Łuczkowski.