Jaka może być przyczyna braku orgazmu u 24-latka?

Witam serdecznie. Mam 24 lata. Mam problem orgazmem podczas stosunku. A mianowicie jak kocham się z moją partnerką bardzo szybko dochodzę (po kilku - kilkunastu ruchach frakcyjnych). Nie wiem w czym może tkwić problem, gdyż czasami stosunki były udane, nawet 20 minutowe. Ale w większości z tym właśnie problemem. Nie wiem jakie podłoże to może mieć.

Dzień dobry!

Aby ocenić, czy rzeczywiście cierpi Pan na wytrysk przedwczesny, czy też nie, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. W niektórych sytuacjach dość krótki czas zbliżenia może być naturalny, wyjaśniony okolicznościami, szczególnie jeśli zdarzają się także takie stosunki, które są dla Państwa satysfakcjonujące, trwając istotnie dłużej.

Pozdrawiam!

Z Pana pytania wnioskuję, że orgazm jednak jest, ale kłopot polega na tym, że raz jest bardzo szybko, a innym razem stosunki są długie. Ponieważ jest Pan zdolny do odbywania stosunków seksualnych, a co za tym idzie, ma Pan wzwody, należy założyć, że od strony fizycznej nie ma problemów. Proponuję skupić się na warstwie psychologicznej i emocjonalnej sposobu, w jaki przeżywa Pan stosunki seksualne z Pana partnerką. Czas trwania stosunku seksualnego u mężczyzn zależy od wielu czynników. Jednym z nich może być czas, który minął od poprzedniego współżycia: im dłuższa przerwa, tym szybszy stosunek i wytrysk już po kilkunastu ruchach frykcyjnych. Im seks częstszy, tym stosunki dłuższe. Innym czynnikiem mającym wpływ na czas trwania stosunku może być alkohol, który mężczyźni próbują stosować, aby się "znieczulić" i wydłużyć czas trwania stosunku (nie polecam!!! efekty marne). Ważną rolę odgrywa także stres, który prawdopodobnie pojawia się także u Pana - przecież w tej chwili nie poddaje się Pan tak po prostu przeżywaniu przyjemności z seksu, ale zastanawia się Pan nad tym, jak to "wypadnie" i "ile potrwa". To stres. Oczywiście nie wiem, co dokładnie decyduje o czasie trwania stosunku u Pana. Aby to stwierdzić, polecam Panu wizytę u seksuologa (psychologa lub lekarza). Pozdrawiam serdecznie!