Jaki lek na brak libido u 38-latki?

od dluzszego czasu cierpie na niskie libido ,przez jakis czas bralam tabletki przepisane przez lekarza.Nie widzac zadnych efektow zakupilam na wlasna reke to co polecil mi farmaceuta,niestety bez rezultatu.Zaznaczam ze mam partnera ktory moglby to robic codziennie z duza fantazia,wiec z tej strony niczego nam nie brakuje pozatym ze checi z mojej strony brak.tak wiec prosze o nazwe jakiegos leku ktory w moim przypadku stworzy cud. z gory dziekuje.

Dzień dobry.

Pani opis wskazuje, że być może obniżone libido nie wynika z przyczyn biologicznych, związanych np. z obniżeniem/podwyższeniem poziomu niektórych hormonów.
Wskazana byłaby konsultacja seksuologiczna, która mogłaby rzucić więcej światła na problem związany z "brakiem chęci z Pani strony".

Pozdrawiam.