Jakie konsekwencje pozostawienia gruczolaka przytarczyc w prawym dolnym płacie?

Zdiagnozowano u mnie gruczolaka przytarczyc w prawym dolnym płacie.PTH 169,wapń 2,70 , wit.D 20. Lekarz kieruje mnie na zabieg usunięcia.Mam bóle i zwapnienia trzustki,kamicę nerkowa i stale jakieś dolegliwości gastryczne,podobno przyczyną może być gruczolak. Mam 67 lat i przeszłam już trzy operacje nie chciałabym kolejnej Jakie mogą być skutki pozostawienia gruczolaka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza badającego