Jakie leczenie powinna podając osoba z bólem nadgarstka i kręgosłupa?

Witam dokucza mi ogromny ból nadgarstków i często kręgosłup. Jestem mamą 3 miesięcznego dziecka i karmię piersią. Robiłam morfologie i było wszystko dobrze wiec co mogę zrobić żeby zminimalizować te bóle? Przy dziecku muszę być cały czas i niekiedy z ogromnym bólem podnosić, kąpać, przewijać. Karmię piersią wiec wykluczone jest zażywanie jakiś leków. Co może mi pomóc ?

Lek. Paweł Szadkowski

Bóle mogą wynikać z przeciążenia stawów. Jeśli wykluczony jest uraz to warto ocenić stawy w kierunku ewentualnych schorzeń reumatologicznych i w tym celu najlepiej w pierwszej kolejności udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania, poszerzenia wywiadu i ewentualnie pokierowania dalszą diagnostyką.