Jakie są różnice pomiędzy laserami kosmetycznymi?

Witam, jaka jest różnica pomiędzy laserem DioLite a laserem neodymowo-jagowym? Chodzi o usunięcie malych pękniętych naczynek, rumienia.jak jest ich inwazyjność? Skuteczność? Który sprawdzi się lepiej w przypadku wrażliwej naczyniowej skóry? Dodatkowo czy istnieje zabieg pogrubiające skórę właśnie do takiej cery?

Dzień dobry.

Biorąc pod uwage opis urządzenia Diolite emituje on wiązkę o długości fali 532nm, natomiast laser neodymowo jagowy ma długość fali 1064nm. Przy problemach naczyniowych najlepiej szukać urządzenia, który posiada oby dwie długości. Dzięki takiej kombinacji można działać skuteczniej i zamykać naczynka położone na różnych głębokościach. Osobiście pracuję na laserze Gemini, który jest połączenieniem lasera KTP 532 nm i Neodymowo Jagowego 1064 nm - urzadzenie to moge polecic z czystym sumieniem. Proszę pamiętać, że zawsze podstawą to do tego typu zabiegów jest bezpośrednia konsultacja ze specjalistą, by wykuczyć ewentualne przeciwwskazania. Istotna jest również świadoma i właściwa pielęgnacja domowa. Polecam zatem spotkanie kosmetologiem, który przeanalizuje stosowane przez Panią kosmetyki (zarówno te typowo pielęgnacyjne jak i te, których używa Pani do makijażu). Cała pielęgnacja domowa i gabinetowa musi tworzyć spójną całość. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu można osiągnąć długotrwałe efekty. W razie dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska
Kosmetolog