Jam radzić sobie po stracie ciąży?

Poroniłam w 7 tyg. Od tamtej pory udaje że wszystko jest dobrze przed bliskimi ale tak naprawdę nie ma dnia żebym o tym nie myślała codziennie mam to w głowie i jak jestem sama to płaczę żeby nikt nie widział. Od tamtego dnia nie mam celu w życiu. Nie mogę patrzeć na kobiety w ciąży bo czuje ból a jak widzę dzieci na ulicy to myślę sobie ze to mógłoby być moje dziecko ale je straciłam.

Szanowna Pani,

Żałoba jest bolesnym etapem w życiu. Zachęcam Panią do zadbania o siebie po doświadczeniu straty i skorzystania ze wsparcia psychologa lub psychoterapeuty.

Życzę Pani nadziei i ukojenia.

Małgorzata Ziółkowska

www.strefa-ciszy.online