Kaszel, gorączka a przewlekły katar

Witam,Dziecko 3,6 lat od 2ch dni goraczkuje głównie na wieczór,temp.w okolicach 38-39,5 st. zbijamy nurofenem,jak juz sie pojawi 39.Mam wrażenie jakby miał zapchane zatoki,czuć specyficzny zapach ropy z buzi.Trochę pokasłuje, momentami sucho, rano-mokro.Do jakiego lekarza się zgłosić do Pediatry czy od razu do Laryngologa i czy juz powinnam to zrobic? Dziecko od wrzesnia zaczelo chodzic do przedszkola i od tego czasu zaczal sie chyba juz przewlekly katar. Z gory dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Także określi lekarz konieczność wizyty u otolaryngologa.