Kiedy minie amnezja po wypadku?

Otórz sprawa jest pilna. Mój przyjaciel którego znam bardzo dobrze i długo go znam spadł ze schodów uraz podobno nir poważny ale przez to ma amnezjie. Lekarz mówi że po paru dniach mu się przypomnął rzeczy lecz czy przypomni sobie wszystko?np. O mnie? I czy to będzie mu się przypominało stopniowo czy odrazu.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie da się określić, jak to się będzie odbywało u Pana przyjaciela. Wspomnienia mogą powrócić nagle wszystkie, albo mogą powracać stopniowo. Skoro uraz nie był poważny, najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju i przyjaciel będzie Pana pamiętał.