Kiedy może powrócić pełny wzwód przy partnerce?

Witam, mam 23 lata. Po kilkuletniej regularnej masturbacji przyszedł czas na zrobienie to pierwszy raz z kobietą i... no właśnie miałem problem z osiągnięciem pełnego wzwodu. Do stosunku doszło, ona doszła lecz ja nie. Pierwsze co mi przyszło do głowy, to że przez nadmierną masturbację mój problem, i tu moje pytanie. W jakim czasie po odstawieniu masturbacji i filmów erotycznych może powrócić pełny wzwód przy partnerce?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe tego odgadnąć, czy, jakiego rodzaju i po jakim czasie będzie efekt rezygnacji z masturbacji. A także, czy i na ile będzie możliwa taka całkowita rezygnacja. Każdy człowiek i każda historia jest inna.

Pozdrawiam!