Kiedy osoba po zerwaniu ścięgna Achillesa będzie mogła chodzić?

Dzień dobry. Niedawno miałem podawane do sciegna achillesa osocze bogatoplytkowe które zresztą zostało zerwane 2 lata temu t.j w styczniu 2016r.To juz druga dawka. Ile trzeba poczekać na odbudowę aby Sieć swobodniej chodziło(nie ciągnęło ani noga się nie męczyła?)Będę wdzięczny za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy została stwierdzono przyczyna zerwania ścięgna ? wskazana jest wizyta u ortopedy i określenie odpowiedniego postępowania