Kłucie w gardle i klatce piersiowej oraz omdlenie

dobry wieczor mam takie pytanie wczoraj w nocy zeszlam do kuchni zeby sie czegos napic zrobilam lyk coli i w ty samym momecie zaczelo mnie strasznie kluc w gardle i klatce piersiowej po paru sekundach zrobilo mi sie strasznie slabo dostalam mokrych dreszczy i musialam usiasc na podloge jakos dostelam sie do lozka zaczelo mna telepac gdzies po 30 min g poczolam sie lepiej i zasnelam .dzisiaj czuje sie w miare normalnie tylko jestem zmeczona czy to mogl byc zawal

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogły być spowodowane spadkiem poziomu glikemii. Nie można wykluczyć sercowo-naczyniowego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.