Kłujące bóle podbrzusza i zwiększona ilość śluzu podczas stosowania Naraya

Zażywam 3 opakowanie tabletek naraya jednofazowych, dotychczas wszystko było w porządku. Jednak od tygodnia odczuwam kujące bóle podbrzusza, mój organizm wytwarza więcej śluzu. Ponadto martwię się że mogę być w ciąży, ponieważ jedyną antykoncepcją jaką stosuję z partnerem są właśnie tabletki(przy stosunku przerywanym). Dodam, że to moje pierwsza antykoncepcja hormonalna. Czy to tylko skutki uboczne tabletek, czy objawy wczesnej ciąży?

Witam serdecznie. Podobne działania mogą być efektem ubocznym działania tabletek. Warto jednak udać się do ginekologa by wykonać odpowiednie badania.