Konieczność ponownej rejestracji do lekarza w celu otrzymania wyników cytologii

Czy aby zdobyc wynik wlasnej cytologi trzeba sie ponownie rejstrowac do lekarza i tworzyc sztuczny tlok?

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiej potrzeby. Prawem pacjenta jest dostęp do własnej dokumentacji medycznej. Wystarczy zgłosić się do rejestracji i powiedzieć, że chce się odebrać wynik badania.