Korekcja laserowa przy PCO z hiperinsulinemią leczonymi środkami antykoncepcyjnymi

Czy z moim schorzeniem PCO z hiperinsulinemią- leczone dotychczas środkami antykoncepcyjnymi ale obecnie biorę clostilbegyt i stosuję dietę niskokaloryczną z metformaxem mogę mieć korekcję laserową? mam 21lat, wada jest stablina z astygmatyzmem. Szczególnie chodzi mi o metformax bo jego będę brała 5 ms, a CLO odstawiam. Z góry dziękuję za odpowiedź, J.

Witam.
W takim przypadku decyzję o ewentualnej korekcji laserowej podejmuje ośrodek w którym będzie przeprowadzana operacja.
Pozdrawiam