Kostna awulsja przyczepu strzałkowego

Witam U dziecka stwierdzono kostna awulsje przyczepu strzałkowego Ortopeda wykluczył operacje, jednak po pewnym czasie ból sie nasilił i dziecko znowu nie mogło chodzic. Inny ortopeda stwierdził ze operacja jest konieczna Co mam robić? Prosze o pomoc

Dzień dobry

Proszę napisać jaki był uraz, kiedy miał miejsce, ile lat ma dziecko, w którym miejscu występuje to złamanie awulsyjne?
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego