Spuchnięty staw skokowy a prawidłowe wyniki badań
witam od grudnia mam spuchnięty prawy staw skokowy ito tak po prostu bez upadku wcześniej już tak byłoale minelo a teraz znowu wróciło badania krwi ok dopler ok rtg tez nic nie wykazalo co to takiego ?czy to naczynia i żyły źle funkcjonują czy może woda jest w tej nodze?bo takie coś słyszałam.mocz też był ok także to chyba nie nerki.proszę o wskazówki i pomoc

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dzień dobry
Proszę o dodatkowe informacje:
-czy staw boli
-czy było prześwietlenie RTG, jakieś inne badania
-jeżeli boli to w którym miejscu
-czy było jakieś leczenie do tej pory
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy, specjalista ortopeda, traumatolog