Krótkowzroczność i problem z widzeniem

K 29 lat, krótkowidz od 13 r.ż., ok -1,25. Od 2 lat pogorszenie wzroku, problem skoncentrowania wzr na 1 pkt (łapię ostrość a po chwili oczy próbują dostosować ostrość i nie mam siły jej utrzymać), na zdjęciach zaczęłam obserwować (zależnie od kąta) lekki zez zbieżny. Okulista stwierdził tylko powiększenie wady (-1,75). Od czasu nowych okularów zez się zwiększa. Rok temu stwierdzono nadczynnosc tarczycy, po pol r. thyrozolu wyniki w normie. Oczy napięte, lewe oko bardziej wypukłe, zez się zwięks

wymaga Pani badania okulistycznego, kąta zeza np. na skrzydle Maddoxa lub synoptoforze, lub proste testy na stereopsję TNO. lub Langa, lub Mucha, Motyl itp.,czyli forii oraz badania wytrzeszczu egzoftalmometrem/ ze wzgl. na tarczycę/.dno oka i Tp oczu. I dopiero można coś ustalic. na pewno ćwieczenia mm. ocznych, forii, oraz obuocznego widzenia. Na pewno macie tam zezologa w Bydgoszczy. Pozdrawiam