Krwawienie od 3 miesięcy i bóle jajników

Witam. Moim problemem jest krwawienie które utrzymuje się z przerwami od 3 miesięcy ( przerwy ok. 6-7 dni) Byłam z tym problemem u dwóch lekarzy, wykonane było usg dopochwowe, lekarz nie zauważył mięśniaków ani polipów tłumacząc, że mogą być niewidoczne gdyż macica jest " zawalona" tak to określił lekarz. Krwawienie w ciągu dnia jest skąpe, raz dziennie dostaję bólu jajników i przy tym wylatują ze mnie duże i długie skrzepy. Czym to może być spowodowane?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.