Krwawienie z dziąsła po ekstrakcji korzeni zębowych

Dzień dobry! 3 tyg. temu dentysta usunal ząb, praktycznie dwa pozostałe korzenie, metoda dlutowania. Z rany czasami sączy się nadal krew. Rana nie ropieje, brak bólu i opuchlizny. Kontrolowalem ranę u dentysty. Stwierdził, ze rana goi się. Jak długo może jeszcze pojawiać się male krwawienie z rany w dziasle?

Witam, rana po usunięciu goi się około 7 tygodni. Jest bardzo prawdopodobne, że dochodzi do mini urazów podczas jedzenia. Jeżeli był Pan na wizycie kontrolnej to proszę o odrobinę cierpliwości i rana zagoi się. Pozdrawiam