Łagodzenie bólu po przeskakiwaniu szczęki

Witam. Okolo 2-3 lata temu podczas ziewania przeskoczyla mi szczeka, od tamtego czasu mam z nia problemy, boli przy kazdym ruchu i blokuje sie przez co mam problemy z jedzeniem. Do jakiego lekarza mam sie udac, albo co zrobic zeby zlagodzic bol?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z laryngologiem lub szpitalnym oddziałem ratunkowym. Sprawny lekarz bez problemu nastawi staw skroniowo-żuchwowy.