Leczenie stłuszczonej wątroby u młodej osoby

MAM 27 LAT I MAM PROBLEMY MAM STŁSZCZONĄ WONTROBE 1 STOPNIA MAM WYNIKI GGTP 177 ALAT 67 ASPART 38 PROSZE O POMOC CO TO JEST

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, przyczyną podwyższonego stężenia GGTP mogą być nadużywanie alkoholu i rzadziej choroby dróg żółciowych. Proszę wyeliminowac alkohol z diety i produkty bogate w cholesterol. Proszę skonsultować się z lekarzem gastroenterologiem. Pozdrawiam.