Leczenie tarczycy a bolesność głowy

Witam. Lecze sie na tarczyce. 6 miesiecy temu w mojej glowie wyszlo wszystko ok po przez MRI. Po pobieraniu krwi 2 miesiace temu dostalam straszne bole glowy pulsujaco-klujace. Ktore slably i minely. Teraz mam podobne bole takie delikatnie klujace w roznych miejscach glowy. I nie wiem co to jest. A także w kacikach oczu (gdyby mi to oko pulsowalo z bolem w samych rogach 'za'okiem. Prosze o poradę co z tym zrobic.

Dzień dobry,
Powinna wybrać się Pani do lekarza. Lekarz po zebraniu dokładnego wywiadu i zbadaniu Pani zleci w razie potrzeby dodatkowe badania lub leki. Bardzo ważny jest wywiad - o jakich porach doby występują dolegliwości, co je nasila itd oraz badanie fizykalne - pod kątem neurologicznym.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz