Leki bez recepty na kłopoty z zaśnięciem

Witam,od jakiegoś czasu mam kłopoty z zaśnięciem przeważnie wtedy kiedy muszę wcześnie wstać.nie wiem co robić czy są jakieś skuteczne leki bez recepty?

Aleksander Ropielewski

Skuteczność leków bez recepty jest umiarkowana, aczkolwiek warto ich spróbować. Nie mogę podać konkretnych preparatów, ale są to w wyciąg z ziół i roślin leczniczych. Prosże się poradzić farmaceuty o konkretny preparat.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski