Lekkie wypuklenie z twardym punktem na skórze

Dzien dobry. Już od co najmniej 5 ciu lat na zewnętrznej stronie stopy na skorze mam lekkie wypukleniez twardym punktem.Od czsu do czasu wycinam ten kawalek skory.W skorze tej jest cos w rodzaju stożka z dziubkiem w glab skory.StOZEK ten jest twardy i ten tardy punkt ,który wyczuwam palcem na skorze,to jego koniec.Ilekroc to usune to po jakims czasie znowu odrasta itd. Z góry dziekuje za porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny zmiany, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Sugeruję jednak konsultację ze specjalistą dermatologiem, który oceni zmianę oraz wdroży prawidłowe leczenie.