Lekko guzkowate zaczerwienienia w okolicy krocza po omyłkowym użyciu czyjegoś ręcznika

Mam problem dermatologiczny. Miesiąc temu będąc na siłowni wytarłem się omyłkowo po kąpieli czyimś używanym ręcznikiem. Następnego dnia zauważyłem w okolicy krocza lekko guzkowate (jakby krosty) zaczerwienienia (niektóre z nich zlewały się z sobą. Smarowałem te zmiany przez około 2 tygodnie Clotrimazolem i Tormentiolem. W wyniku tego po jednej stronie zmiany zniknęły, po drugiej też prawie ale teraz znów się pojawiają nawet u nasady członka. Co to może być i czym to leczyć. Proszę o radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.