Liczne torbiele w prawej piersi, strukturalnie powikłane

czy mam się już martwić/ Robilam dzisiaj usg piersi,niestety wyszły mi liczne torbiele w prawej piersi,strukturalnie powikłane,lokalna lokalna hiperplazja zrazikowa? co to jest?

opis jest dla mnie niejasny, same torbiele nie są patologią wymagającą leczenia. Traktujemy je raczej jako urodę i konieczność przeprowadzania kontrolnych badań USG.