Łojotokowy łupież u 15-latka

Mój 15-letni syn ma łojotokowy łupież. Leczę go u p. dermatolog ale nie ma poprawy. Jestem załamana. Wydałam prawie 300 zł i nic - wszystko wróciło. Mam możliwość leczenia tylko prywatnie, u p. doktor wizyta kosztuje 80 zł, mam obawy, że znowu zapłacę dużo i za wizytę, i za leki a poprawy nie będzie, dlatego szukam pomocy w Internecie. Moja pensja jest niewielka, dlatego pytam, czy jest może jakiś tańszy sposób, który mogłabym wypróbować.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.