Lucetam na koncentrację a bóle brzucha

Witam. Mam 19 lat lekarz przepisał mi Lek Lucetam na koncentracje i zamiast mi pomagać w nauce dawał negatywne skutki np: bóle brzucha, nudnośći Po odstawieniu leku z powodu nawracajacych skutków ubocznych mam teraz nerwice czy coś wszystko mnie denerwuje, nie mogę się skupić na niczym. czasem występują z rana drgawki ale po jakimś czasie przechodzą lecz z rana nawracaja najbardziej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty psychiatry. Lekarz po badaniu wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni zdrowia psychicznego w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.