Mało pokarmu w jednej piersi podczas karmienia

Mało pokarmu w piersi przy karmieniu Witam. Od malego Lenka wolala jesc z prawej piersi przez co mam dużo ! mniej pokarmu w lewej piersi niż w prawej, chciałabym dowiedzieć się co mogę zrobić aby było go więcej, chce dodac ze coreczka nie chce pic z tej piersi. possie kilka razy i za chwile kreci glowka ze NIE. i je tylko z prawej . Magda

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jedynym rozwiązaniem jest przestawianie dziecka do tej piersi, która produkuje mniej pokarmu. Wtedy to laktacja powinna się w niej wzmóc.