Mam grube nogi - czy moja waga jest dobra do zwrostu i wieku?

Mam 15 lat, ważę 56 kg i mam 165 cm. Ogólnie nie widać po mnie, że jestem przy kości czy coś... ale mam strasznie grube nogi i malutki brzuszek... Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję ;**
15 LAT ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Witam!
Twój współczynnik BMI wynosi 20,57, co oznacza, że Twoja waga jest w normie. Nie powinnaś stosować diety odchudzającej, ponieważ Twój organizm się rozwija.
Jeżeli jesteś niezadowolona ze swoich nóg, spróbuj ćwiczeń skierowanych na tą partię ciała. Podkreślenie mięśni na pewno korzystnie wpłynie na ich wygląd. Najlepsze ćwiczenia to bieganie, skakanka, basen oraz jazda na rowerze.
Pozdrawiam