Miąższ płucny rozedmowy, sylwetka i krążenie płucne w normie

Dzień dobry, Mama lat 71 otrzymała opis RTG klatki piersiowej: miąższ płucny rozedmowy, sylwetka i krążenie płucne w normie. Czy to oznacza, że Mama ma rozedmę płuc? Dodam, że Mama nigdy nie paliła papierosów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze koniecznie udać się do lekarza pulmonologa.