Co oznacza miąższ płucny rozedmowy bez zagęszczeń?
Witam. Proszę o interpretację wyników badania RTG klatki piersiowej. Mam 32lata "miąższ płucny rozedmowy bez zagęszczeń. Sylwetka serca w normie. Kąty przeponowo żebrowe wolne" Z góry dziękuję

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Czy są jakieś dolegliwości? Pali pan papierosy? Może to być początek astmy/ POChP. Wynik należy interpretować łącznie z całym obrazem klinicznym.