Moczenie nocne u 6-letniego dziecka

Witam. Mój syn skończył 6 lat w lutym. Niestety do tej pory moczy się w nocy. W wieku 2 i pół roku, pożegnaliśmy pieluchy w dzień ale w nocy niestety zawsze wszystko mokre. Syn miał robione badanie moczu i usg. Wyniki w normie. Pół roku spania bez pampersa nic nie dało. Pediatra zaproponował. , aby dalej znowu je zakładać, abyśmy się nie stresowali. Jeżeli za 4 miesiące dalej będzie się moczyć, dostanie jakieś tabletki. Czy dobrze postapimy, robiąc tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie z dzieckiem do lekarza neurologa dziecięcego po badaniu bedzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.