Morfologia krwi przed zastosowaniem Izoteku

Czy przed rozpoczęciem kuracji Izotekiem konieczne jest wykonanie morfologii?

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiej konieczności, natomiast konieczne jest wykluczenie ciąży.

W trakcie kuracji Izotekiem wskazana jest kontrola morfologii krwi , poziomu cholesterolu oraz poziomu transaminaz. Badania powinny być wykonywane regularnie co 4-6 tygodni. Żeby mieć punkt odniesienia, wyjściowy poziom Pani wyników należy wykonać te badania przed rozpoczęciem kuracji.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka