Możliwe efekty uboczne po zabiegu powiększenia pośladków

Jakie mogą być problemy po powiększeniu pośladków? Jakieś efekty uboczne? Problemy podczas codziennego życia?

Witam,

Każda operacja niesie za sobą ryzyko takie jak infekcja, krwiak, zaburzenia czucia itp. Jeżeli chodzi o zabieg powiększania pośladków implantami to jest to okolica bardziej podatna na zakażenie to też występuję większe prawdopodobieństwo jego występowania. Jeżeli pyta Pani o codzienne życie to na pewno jest to okolica bardziej podatna na urazy mogące wystąpić np.: w trakcie jazdy na rowerze (bardziej profesjonalna). Przy normalnym trybie życia bez obciążeń sportem wyczynowym jest to raczej zabieg bezpieczny z w/w czynnikami ryzyka.