Mrowienie w ręce od łokcia po dłoń

Witam, proszę o pomoc. Wczoraj zacząłem czuć, że z moją prawą ręką coś się dzieje. Od łokcia po dłoń, z nią włącznie, czuję delikatne mrowienia, ręka nie jest tak sprawna jak była kiedyś, gdyby miałoby mi się to utrzymywać, to było by straszne! Szybko się męczy, mam ograniczone ruchy, taki jakby delikatny niedowład na górnej powierzchni dłoni oraz przedramienia. Mam 26 lat, kilka wypadków na koncie, jednak żadnych złamań i całe życie bez wizyt u lekarzy i szpitali!Co się dzieje!?Czy mi to minie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę zgłosić się do lekarza, najlepiej neurologa, Pana objawy najprawdopodobniej są spowodowane uciskiem na nerw. Nie napisał Pan czym się zajmuje, może ręka stale znajduje się w jednej pozycji?
Pozdrawiam