Nadczynność przysadki mózgowej a bolesność głowy

Witam, mam podejrzenie nadczynności przysadki mózgowej. Mam wysoki poziom prolaktyny. Wyniki tarczycowe są ok. za tydzień mam mieć rezonans magnetyczny przysadki mózgowej. Od 3 dni miewam ostre kilkusekundowe kłujące bóle głowy z lewej strony. Byłam w przychodni lekarz zapisał mi ketonal duo z zaleceniem brania go 3 razy na dobę, oraz dał skierowanie na SOR neurologie w razie braku działania leku. Lek ucisza trochę te bóle ale nadal się pojawiają, co zrobić czy może być to coś groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się na neurologię zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.