Nadmierne wypadanie włosów przy używaniu odżywek

Witam, Mam problem od paru miesięcy nadmiernie wypadają mi włosy a używanie odżywek i masek pogarsza sprawę. Przyjmowałam także witaminy i niestety to również nie pomogło. Robiłam badania i wyszły bardzo dobrze, diety także nie zmieniłam. Proszę o poradę co robić?

Kilka rad:
-proszę oczyścić skórę głowy szamponem z SLS+ zrobić peeling,
-stosować na co dzień delikatne środki do mycia włosów np. Babydream
- maski nakładać od ucha w dół
- codziennie masować głowę ok. 10-15min + stosować wcierki np.kozieradka

Szanowna Pani,
przyczyn takiego stanu rzeczy moze byc wiele..Trzeba ocenic Pani wyniki-nie wiem ktore badania Pani przeszła,może należy zlecic jeszcze kolejne.Niestety zdiagnozowac tego problemu przez internet się nie da.Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.