Nagła utrata władzy w nadgarstku

Witam, nagle straciłem władzę w nadgarstku, nie mogę unieść go do góry i palce oraz dłoń są słabe i jakby mniej ukrwione i odrętwiałe. Co robić panie doktorze? Byłem u tutejszego lekarza (Anglia) i zapisał mi Gabapentin ale nie notuję żadnej poprawy. Pracuję jako operator CNC co wiąże sie z kilkusetkrotnym używaniem ręki w ciągu zmiany. Zanim to się stało spałem w nocy z wygiętym nadgarstkiem. proszę o pomoc. Tomasz

Jeżeli palce drętwieja glownie w nocy to moze byc zespol kanału nadgarstka, jeżeli bez dretwienia silny ból przy probie ruchu palców to zapeleni enpochewek ściegnistych